Znaleziono 35 ofert

Sortuj

Nowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 991928

1 338 m2   156,95 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Warsztat na sprzedaż

Numer oferty : 271693

600 m2 12 pokoi 3 333,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 1 536 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 810696

600 m2 12 pokoi 3 333,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 1 536 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły
Dębogórska

Lokal komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 674660

324,56 m2   3 697,31 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2008  
1 200 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Warsztat na wynajem

Numer oferty : 484975

300 m2 12 pokoi 33,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2016 Działka 1 536 m2
10 000,00 PLN szczegóły
adm. J. Unruga

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 781021

185 m2 5 pokoi 64,86 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
12 000,00 PLN szczegóły
Komandorska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 909201

509 m2   590,00 PLN/m2
     
300 310,00 PLN szczegóły
Komandorska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 745776

941 m2   590,00 PLN/m2
     
555 190,00 PLN szczegóły
Buraczana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 249402

60,40 m2 3 Pokoje 10 264,90 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1990  
620 000,00 PLN szczegóły
Wyżynna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 877536

42,39 m2 2 Pokoje 12 385,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2026  
525 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 538225

2 700 m2   75,00 PLN/m2
     
202 500,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 159192

1 972 m2   55,00 PLN/m2
     
108 460,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: